Auto klimatyzacja Kraków, czyli gdzie nabijemy, wyczyścimy klimatyzację w Krakowie (lista serwisów)

Wiosna i lato to pory roku, podczas których często dokonujemy przeglądu, czyszczenia czy nabijania klimatyzacji. W Krakowie wiele jest serwisów, które zajmują się takimi czynnościami. Z usług których warto skorzystać? Gdzie wyczyścić, napełnić i ozonować klimatyzację samochodową w Krakowie?

TOP-Autoserwis

Klimatyzacja aut (serwis, naprawa, nabijanie) to usługa top-autoserwis.pl, znajdującego się przy ul. Na Zakolu Wisły 14 w Krakowie. Oferta warsztatu obejmuje szereg czynności dotyczących kompleksowej mechaniki pojazdów, w tym diagnostyki komputerowej, elektromechaniki, wymiany opon, oleju, filtrów, a także klimatyzacji. W serwisie dostępne jest napełnianie klimatyzacji samochodowej czynnikiem R134A. Ponadto uzupełniany jest olej w układzie klimatyzacji, osuszanie układu próżnią, sprawdzanie szczelności. W TOP-Autoserwis można wyczyścić, odgrzybić, ozonować klimatyzację samochodową. Oprócz tego istnieje możliwość naprawy układu klimatyzacji, obejmuje to pojazdy wszystkich popularnych marek.

ŁG Auto Serwis

ŁG Auto Serwis znajduje się przy ul. Gromadzkiej 22E w Krakowie. W warsztacie istnieje możliwość skorzystania z pakietu, który obejmuje odciągnięcie starego czynnika i oleju z układu klimatyzacji, sprawdzenie szczelności, wprowadzenie czynnika R134A i oleju, odgrzybianie, wykonanie testu układu na sprzęcie ASO. Serwis dysponuje niezbędnymi narzędziami do przeprowadzenia kompleksowych usług w wielu pojazdach znanych marek motoryzacyjnych.

Serwis Master Mot

Serwis Master Mot zlokalizowany jest przy ul. Powstańców 50 w Krakowie. Warsztat oferuje kompleksowe usługi związane z układem klimatyzacji. Wykonywane są przeglądy, opróżnianie układu z czynnika, czyszczenie, sprawdzanie szczelności, napełnianie czynnikiem chłodniczym, uzupełnianie oleju, wykonywanie testu poprawności działania i wydajności układu. Specjaliści z serwisu dokonują także diagnozy klimatyzacji, używają do tego specjalnych narzędzi, w tym komputera. W warsztacie wykonywane są również wszelkie naprawy związane z układem klimatyzacji, może to być wymiana filtrów, parowników, skraplaczy czy regeneracja sprężarek.

Swift Serwis

Swift Serwis znajduje się przy ul. Reduta 7 w Krakowie. W znacznej mierze zajmuje się on montażem i serwisem klimatyzacji samochodowych w autach osobowych i dostawczych. Wśród proponowanych usług znaleźć można naprawę i wymianę przewodów, uszczelnianie sprężarek i złączy klimatycznych, wymianę parowników, osuszaczy, naprawę sprężarek, chłodnic, instalacji elektrycznej, czyszczenie układu klimatyzacji, uzupełnianie czynnika chłodzącego, okresowe przeglądy klimatyzacji. Ponadto Swift Serwis zajmuje się montażem i serwisem ogrzewania postojowego oraz mechaniką pojazdową, w skład której wchodzą naprawy silników, części eksploatacyjnych, układów zawieszenia, hamowania, wspomagania. W warsztacie istnieje również możliwość wykonania diagnostyki komputerowej.

2 myśli na temat “Auto klimatyzacja Kraków, czyli gdzie nabijemy, wyczyścimy klimatyzację w Krakowie (lista serwisów)

  1. Ciekawe ile osób faktycznie dba o to, żeby regularnie czyścić klimatyzację w samochodzie. Większość woli na tym zaoszczędzić, a potem zdziwienie, że człowiek choruje.

  2. Oo, przydatne info, dzięki. Swoją drogą zastanawiam się, ile z tych firm jeszcze istnieje. Ja nie znoszę czyścić klimy. Za jakiś miesiąc, dwa podjadę do którejś z firm i będę mieć to z głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *